16.03.2019 o 10 30 hod. Michalovce Stredná odborná škola obchodu a služieb

Zoznam registrovaných pretekárov

Riadok Priezvisko Meno Pohlavie Kategória Oddiel / Bydlisko
1 . Nemec Martin muž A – muži absolutné poradie ABC Humenné
2 . Anguš Erik muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
3 . Bajko Julius muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
4 . Čarný Marián muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
5 . Jeňo František muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
6 . Kmec Július muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
7 . Ondočik Patrik muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
8 . Valo Peter muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
9 . Király Oto muž A – muži absolutné poradie AK Sečovce
10 . Karla Patrik muž A – muži absolutné poradie BehajmeSpolu.sk
11 . Molnár Michal muž A – muži absolutné poradie Behajmespolu.sk
12 . Vološin Lukáš muž A – muži absolutné poradie Behajmespolu.sk
13 . Hamšík Ludek muž A – muži absolutné poradie Bežovce
14 . Perduľák Ján muž A – muži absolutné poradie Blatné Revištia
15 . Klimovský Daniel muž A – muži absolutné poradie Bratislava
16 . Jenčo Michal muž A – muži absolutné poradie Ck Fpm Vranov nad Toplou
17 . Andrejco Viliam muž A – muži absolutné poradie ConvaTec
18 . Čukalovsky Jan muž A – muži absolutné poradie CONVATEC
19 . Poznik Milan muž A – muži absolutné poradie ConvaTec
20 . Tomcik Matuš muž A – muži absolutné poradie Dargov
21 . Klimovský Matej muž A – muži absolutné poradie FC Petržalka U12 / ZŠ Gessayova BA
22 . Brecko Samuel muž A – muži absolutné poradie GĽŠ Michalovce
23 . Bereznanin Lukáš muž A – muži absolutné poradie GPH Michalovce
24 . Ďurik Slavomir muž A – muži absolutné poradie GPH Michalovce
25 . Hirák Nikolas muž A – muži absolutné poradie GPH Michalovce
26 . Ličko Cyril muž A – muži absolutné poradie GPH Michalovce
27 . Štefaník Ľudovít muž A – muži absolutné poradie GPH Michalovce
28 . Halas Marek muž A – muži absolutné poradie Horovce
29 . Baca Rastislav muž A – muži absolutné poradie Humenné
30 . Vohar David muž A – muži absolutné poradie Humenne
31 . Durkai Peter muž A – muži absolutné poradie Kaluža
32 . Smetana Ján muž A – muži absolutné poradie Kc michalovce
33 . Ivanko Štefan muž A – muži absolutné poradie Klub orientačného behu ATU Košice
34 . Andrasi Pavol muž A – muži absolutné poradie kosice- okolie
35 . Terebesi Jozef muž A – muži absolutné poradie Kráľovský Chlmec
36 . Slobodnik Jaroslav muž A – muži absolutné poradie KRS
37 . Slobodník Marek muž A – muži absolutné poradie KRŠ-Zemplínsky Klečenov
38 . Fencik Viliam muž A – muži absolutné poradie KST BRZDA VINNÉ
39 . SZATMARY Arpad muž A – muži absolutné poradie Lastomir
40 . Dvorscak Milan muž A – muži absolutné poradie MARAS team
41 . Maras Ladislav muž A – muži absolutné poradie MARAS team
42 . Novický Viliam muž A – muži absolutné poradie MARAS team
43 . Uličný Pavol muž A – muži absolutné poradie MARAS team
44 . Kassay Vojtech muž A – muži absolutné poradie MARAS tewam O.z.
45 . Papp Zoltán muž A – muži absolutné poradie MBK Veľké Kapušany
46 . Puškárik Benjamin muž A – muži absolutné poradie MBK Veľké Kapušany
47 . Camberovitch René muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
48 . Fencik Jozef muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
49 . Hlavač Pavol muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
50 . Lipovský Vladislav muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
51 . Lipovský Radoslav muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
52 . Magyar Gabriel muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
53 . Mitník Ján muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
54 . Rohaľ Ján muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
55 . Tirpák Matúš muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
56 . Škreptač Martin muž A – muži absolutné poradie Medzianky
57 . Czerovský Peter muž A – muži absolutné poradie Michalovce
58 . Danko Maroš muž A – muži absolutné poradie Michalovce
59 . Gajdoš Martin muž A – muži absolutné poradie Michalovce
60 . Grošaft Oto muž A – muži absolutné poradie Michalovce
61 . Herman Pavel muž A – muži absolutné poradie Michalovce
62 . Holub Martin muž A – muži absolutné poradie Michalovce
63 . Hrešo Richard muž A – muži absolutné poradie Michalovce
64 . Kántor Martin muž A – muži absolutné poradie Michalovce
65 . Kočiš Pavol muž A – muži absolutné poradie Michalovce
66 . Koščo Peter muž A – muži absolutné poradie Michalovce
67 . Kuľha Ján muž A – muži absolutné poradie Michalovce
68 . Kusnír Peter muž A – muži absolutné poradie Michalovce
69 . Legdan Milan muž A – muži absolutné poradie Michalovce
70 . Leško Peter muž A – muži absolutné poradie Michalovce
71 . Megles Peter muž A – muži absolutné poradie Michalovce
72 . Mihaľo Marián muž A – muži absolutné poradie Michalovce
73 . Mitnik Matej muž A – muži absolutné poradie Michalovce
74 . Novotný Viliam muž A – muži absolutné poradie Michalovce
75 . Onder Zdenko muž A – muži absolutné poradie Michalovce
76 . Ondrejčík Milan muž A – muži absolutné poradie Michalovce
77 . Pčolinský Peter muž A – muži absolutné poradie Michalovce
78 . Peterčík Karol muž A – muži absolutné poradie Michalovce
79 . Petro Jaroslav muž A – muži absolutné poradie Michalovce
80 . Pleceník Miroslav muž A – muži absolutné poradie Michalovce
81 . Sabol Martin muž A – muži absolutné poradie Michalovce
82 . Sabovik Tomáš muž A – muži absolutné poradie Michalovce
83 . Salatek Branislav muž A – muži absolutné poradie Michalovce
84 . Serbinčík Samuel muž A – muži absolutné poradie Michalovce
85 . Stankovský Maroš muž A – muži absolutné poradie Michalovce
86 . Tomco Michal muž A – muži absolutné poradie Michalovce
87 . Mihaľo Marián muž A – muži absolutné poradie Michalovce - B/S/H/ team
88 . Neveril Filip muž A – muži absolutné poradie Moravany
89 . Naď Dušan muž A – muži absolutné poradie NRM
90 . Kočiš Milan muž A – muži absolutné poradie Otuzilecky klub extremnych sportov YETI
91 . Rovňák Maroš muž A – muži absolutné poradie Petrovce n/L
92 . Sosa Taavi muž A – muži absolutné poradie Prešov
93 . Sosa Eduardo muž A – muži absolutné poradie Prešov
94 . Lazar Ivan muž A – muži absolutné poradie Puste Cemerne
95 . Hredzák Luboš muž A – muži absolutné poradie Sečovce
96 . Ivančo Michal muž A – muži absolutné poradie ŠK Banské
97 . OLEXA Lukáš muž A – muži absolutné poradie ŠK Comenium Michalovce
98 . Sikorai Vladimír muž A – muži absolutné poradie ŠK Comenium Michalovce
99 . Podstavsky Jan muž A – muži absolutné poradie SRTG Sečovce
100 . Šmiga Ján muž A – muži absolutné poradie STG Michalovce
101 . Kušej Milan muž A – muži absolutné poradie SZŠ Michalovce
102 . Sopko Dominik muž A – muži absolutné poradie TJ Obal Servis Košice
103 . Bezeg Adam muž A – muži absolutné poradie Trebišov
104 . Mihuc Vladimír muž A – muži absolutné poradie Trebišov
105 . Adamčík Jaro muž A – muži absolutné poradie Vinné
106 . Čochrač Ján muž A – muži absolutné poradie Vinné
107 . Ďurik Ján muž A – muži absolutné poradie Vinne
108 . Karaffa Štefan muž A – muži absolutné poradie Vinne
109 . Ondrik Ladislav muž A – muži absolutné poradie Vinné
110 . Zahorčak Benito muž A – muži absolutné poradie Vinné
111 . Zahorčak Leonard muž A – muži absolutné poradie Vinné
112 . Polovková Bianka žena B – ženy absolutné poradie 1.Atleticky klub Humenné
113 . Švigárová Ivana žena B – ženy absolutné poradie 1.Atletický klub Humenné
114 . Horváthová Miriam žena B – ženy absolutné poradie AC Michalovce
115 . Ondočiková Katarína žena B – ženy absolutné poradie AC Michalovce
116 . Bajus Hamšíková Katarína žena B – ženy absolutné poradie Bežovce
117 . Hašeková Slavomíra žena B – ženy absolutné poradie ESET
118 . Sabová Jana žena B – ženy absolutné poradie Giglovce
119 . Jakubová Adela žena B – ženy absolutné poradie Hencovce
120 . Buraľová Milada žena B – ženy absolutné poradie Humenné
121 . Šutová Patrícia žena B – ženy absolutné poradie Humenné
122 . Ivanková Sandra žena B – ženy absolutné poradie Klub orientačného behu ATU Košice
123 . Malá Jana žena B – ženy absolutné poradie Komenium Michalovce
124 . Sabova Katarína žena B – ženy absolutné poradie Lastomír
125 . SZATMARY Nina žena B – ženy absolutné poradie Lastomir
126 . SZATMARY Timea žena B – ženy absolutné poradie Lastomir
127 . Suraničová Ivana žena B – ženy absolutné poradie Lúčky
128 . Iľovová Zuzana žena B – ženy absolutné poradie MARAS team
129 . Dubiaková Katarína žena B – ženy absolutné poradie MBO Strážske
130 . Katanová Karina žena B – ženy absolutné poradie MBO Strážske
131 . Lipovská Radka žena B – ženy absolutné poradie MBO Strážske
132 . Meňovčíková Denisa žena B – ženy absolutné poradie MBO Strážske
133 . Beňáková Tatiana žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
134 . Farkašová Klára žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
135 . Farkašová Kristína žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
136 . Hermanová Gabriela žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
137 . Kadlec Lukáčová Patricie žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
138 . Kanócová Alžbeta žena B – ženy absolutné poradie MIchalovce
139 . Knežová Dana žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
140 . Macková Denisa žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
141 . Onderova Ivana žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
142 . Palova Anna žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
143 . Pivarnikova Martina žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
144 . Saboviková Viera žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
145 . Schmalhofferová Ingrid žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
146 . Serenčkova Renáta žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
147 . Serenčkova Sara žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
148 . Serenčkova Nina žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
149 . Stankovská Ivana žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
150 . Tomková Milada žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
151 . Winklerova Simona žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
152 . Žitniakova Michaela žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
153 . Lazarova Monika žena B – ženy absolutné poradie Puste Cemerne
154 . Orosová Helena žena B – ženy absolutné poradie Rakovec nad Ondavou
155 . Vallová Veronika žena B – ženy absolutné poradie Rohožník
156 . Hredzákova Sarah žena B – ženy absolutné poradie sečovce
157 . Hredzákova Maria žena B – ženy absolutné poradie Sečovce
158 . Ivančová Michaela žena B – ženy absolutné poradie ŠK Banské
159 . Ivančová Tamara žena B – ženy absolutné poradie ŠK Banské
160 . Závodníková Anka žena B – ženy absolutné poradie STD Vranov
161 . Gajdošová Katarína žena B – ženy absolutné poradie Strážske
162 . Hrubá Alexandra Eva žena B – ženy absolutné poradie Strážske
163 . Pavuková Simona žena B – ženy absolutné poradie TJ Obal Servis Košice
164 . Čačková Diana žena B – ženy absolutné poradie Tušická Nová Ves
165 . Ištoková Laura žena B – ženy absolutné poradie Vinné
166 . Ondriková Jaroslava žena B – ženy absolutné poradie Vinné
167 . Gočiková Anna žena B – ženy absolutné poradie Vranov nad Topľou
168 . Schmalhofferova Leticia žena B – ženy absolutné poradie Základná škola Jana Švermu
169 . Klimovská Lucia žena B – ženy absolutné poradie ZŠ Gessayova BA
©2016 Vytvoril Martin Macko pre AC Michalovce | Michalovské noviny