18.3.2017 o 10 30 hod. Michalovce, Gymnázium Ľudovíta Štúra

Zoznam registrovaných pretekárov

Riadok Priezvisko Meno Pohlavie Kategória Oddiel / Bydlisko
1 . Čarný Marián muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
2 . Červeňák Michal muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
3 . Dobiaš Dávid muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
4 . Horvát Peter muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
5 . Kmec Julius muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
6 . Macko Martin muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
7 . Sýkora Miroslav muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
8 . Sýkora Radoslav muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
9 . Vaľo Peter muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
10 . Varga Dominik muž A – muži absolutné poradie AC Michalovce
11 . Rusin Miroslav muž A – muži absolutné poradie AC Rýchla panda
12 . Rusin Jozef muž A – muži absolutné poradie AC Rýchla panda
13 . Státnik Jakub muž A – muži absolutné poradie Cyklo Michalovce
14 . Repel Matej muž A – muži absolutné poradie Gelnica
15 . Tima Marián muž A – muži absolutné poradie Gladiátor Michalovce
16 . Tima Martin muž A – muži absolutné poradie Gladiator Michalovce
17 . Brecko Samuel muž A – muži absolutné poradie GĽŠ
18 . Macko Jakub muž A – muži absolutné poradie GPH Michalovce
19 . Pakán Matej muž A – muži absolutné poradie GPH Michalovce
20 . Smetana Ján muž A – muži absolutné poradie GPH Michalovce
21 . Dudáš Michal muž A – muži absolutné poradie Hencovce
22 . Hrubovský Matej muž A – muži absolutné poradie Hraň
23 . Sekela Norbert muž A – muži absolutné poradie Humenné
24 . Kassay Vojtech muž A – muži absolutné poradie I.D.C. Holding a.s. Bratislava
25 . Repel Šimon muž A – muži absolutné poradie Kežmarok
26 . Suvák Štefan muž A – muži absolutné poradie Kriwo team Jantex Humenné
27 . Matina Stanislav muž A – muži absolutné poradie LABO-SK
28 . Kočiš Igor muž A – muži absolutné poradie Lastomír
29 . Sikorai Vladimír muž A – muži absolutné poradie Lastomír
30 . Majcher Michal muž A – muži absolutné poradie MAJCHER-PRODUCTION s.r.o.
31 . Ftáčnik František muž A – muži absolutné poradie Malacky
32 . Camberovitch René muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
33 . Lipovský Vratislav muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
34 . Lipovský Vladislav muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
35 . Lipovský Radoslav muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
36 . Mitník Ján muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
37 . Orencak Dominik muž A – muži absolutné poradie MBO Strážske
38 . Bažo Dušan muž A – muži absolutné poradie Michalovce
39 . Durkai Peter muž A – muži absolutné poradie Michalovce
40 . Farkaš Viliam muž A – muži absolutné poradie Michalovce
41 . Gajdoš Štefan muž A – muži absolutné poradie Michalovce
42 . Grošaft Oto muž A – muži absolutné poradie Michalovce
43 . Kuľha Ján muž A – muži absolutné poradie Michalovce
44 . Kulha Tomas muž A – muži absolutné poradie Michalovce
45 . Legdan Milan muž A – muži absolutné poradie Michalovce
46 . Macko Richard muž A – muži absolutné poradie Michalovce
47 . Mihaľo Marián muž A – muži absolutné poradie Michalovce
48 . Mitník Matej muž A – muži absolutné poradie Michalovce
49 . Ondrejčík Milan muž A – muži absolutné poradie Michalovce
50 . Poľák Peter muž A – muži absolutné poradie Michalovce
51 . Potocký Milan muž A – muži absolutné poradie Michalovce
52 . Repel Michal muž A – muži absolutné poradie Michalovce
53 . Sabovik Tomáš muž A – muži absolutné poradie Michalovce
54 . Saloň Martin muž A – muži absolutné poradie Michalovce
55 . Sokirka Maroš muž A – muži absolutné poradie Michalovce
56 . Stankovský Maroš muž A – muži absolutné poradie Michalovce
57 . Stankovský Daniel muž A – muži absolutné poradie Michalovce
58 . Stričík Michal muž A – muži absolutné poradie Michalovce
59 . Volovár Michael muž A – muži absolutné poradie Michalovce
60 . Ložanský Lukáš muž A – muži absolutné poradie OcÚ Budkovce
61 . Gajdoš Martin muž A – muži absolutné poradie ORCA Michalovce
62 . Šándor Maroš muž A – muži absolutné poradie Parchovany
63 . Šándor Samuel muž A – muži absolutné poradie Parchovany
64 . Repel Matej ml. muž A – muži absolutné poradie Poprad
65 . Bakajsa Peter muž A – muži absolutné poradie Rakovec nad Ondavou
66 . Andrejko Tomáš muž A – muži absolutné poradie Sačurov
67 . Hredzák Luboš muž A – muži absolutné poradie Sečovce
68 . Ivančo Michal muž A – muži absolutné poradie ŠK Banské
69 . Harčár Slavomír muž A – muži absolutné poradie ŠK Budimír
70 . Bak Maroš muž A – muži absolutné poradie ŠKP Vranov nad Topľou
71 . Kušnír Juraj muž A – muži absolutné poradie Speleo klub Lastomír
72 . Vagaský Peter muž A – muži absolutné poradie Speleo klub Lastomír
73 . Demko Michal muž A – muži absolutné poradie Sport for fun
74 . Kačurák Patrik muž A – muži absolutné poradie Sport for fun
75 . Jakub Richard muž A – muži absolutné poradie SRTG Michalovce
76 . Kuliňák Michal muž A – muži absolutné poradie srtg michalovce
77 . Šmiga Ján muž A – muži absolutné poradie SRTG Michalovce
78 . Leško Milan muž A – muži absolutné poradie Trebišov
79 . Andrejco Viliam muž A – muži absolutné poradie Unomedical
80 . Poznik Milan muž A – muži absolutné poradie Unomedical
81 . Varga Vladimir muž A – muži absolutné poradie Zaluzice
82 . Balog Timur muž A – muži absolutné poradie ZŠ J.Švermu 6 Michalovce
83 . Farkašová Alena žena B – ženy absolutné poradie AC Michalovce
84 . Haburová Michaela žena B – ženy absolutné poradie AC Michalovce
85 . Macková Zuzana žena B – ženy absolutné poradie AC Rýchla panda
86 . Jurčišinová - Kukľová Mária žena B – ženy absolutné poradie Banské
87 . Ondo-Eštoková Simona žena B – ženy absolutné poradie GĽŠ
88 . Hossuova Klaudia žena B – ženy absolutné poradie Horovce
89 . Cabadová Dominika žena B – ženy absolutné poradie Hraň
90 . Višňovská Lenka žena B – ženy absolutné poradie Kvakovce
91 . Sabová Katarína žena B – ženy absolutné poradie Lastomír
92 . Sabová Hana žena B – ženy absolutné poradie Lastomír
93 . Sikorai Katarína žena B – ženy absolutné poradie Lastomír
94 . Lipovská Radka žena B – ženy absolutné poradie MBO Strážske
95 . Berticova Kristína žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
96 . Farkašová Klára žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
97 . Hirjaková Zuzana žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
98 . Kajlová Stanislava žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
99 . Potocká Jana žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
100 . Potocká Tamara žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
101 . Sabová Nikola žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
102 . Saboviková Viera žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
103 . Schmalhofferova Inge žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
104 . Stankovská Ivana žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
105 . Tomková Milada žena B – ženy absolutné poradie Michalovce
106 . Kicošová Miriama žena B – ženy absolutné poradie Pozdišovce
107 . Repelová Adriana žena B – ženy absolutné poradie Prešov
108 . Hredzáková Mária žena B – ženy absolutné poradie Sečovce
109 . Hredzáková Sarah žena B – ženy absolutné poradie Sečovce
110 . Ivančová Tamara žena B – ženy absolutné poradie ŠK Banské
111 . Hašeková Slavomíra žena B – ženy absolutné poradie Sobrance
112 . Fedorková Liliana žena B – ženy absolutné poradie Sport for fun
113 . Fedorková Vanesa žena B – ženy absolutné poradie Sport for fun
114 . Šmigová Michaela žena B – ženy absolutné poradie SRTG Michalovce
115 . Tušimová Silvia žena B – ženy absolutné poradie SRTG Michalovce
116 . Balogová Štefánia žena B – ženy absolutné poradie ZŠ J.Švermu 6 Michalovce
©2016 Vytvoril Martin Macko pre AC Michalovce | Michalovské noviny